2016 рік оголошено Роком Аристотеля

sunhome – aristotel8

2016 рік оголошено Роком Аристотеля

У 2016-му році виповнюється 2400 років від дня народження великого грецького мислителя Аристотеля. За рішенням ЮНЕСКО цей рік оголошено Роком Аристотеля.

Людство відзначить ювілей знаменитого філософа заходами по всьому світу. У травні 2016 року в Салоніках відбудеться Всесвітній конгрес «Аристотель: 2400 років» організований міждисциплінарних центром аристотелевских досліджень університету Аристотеля, на якому зберуться світила сучасної філософської думки з усього світу.

Кращі арістотелеведи представлять дослідження праць великого стародавнього філософа і вченого, а також виступлять з лекціями в стінах університету, що носить його ім’я, в древній Стагірі, де він народився в 384 році до нашої ери, і в Стародавній Міезе, де він виховував Олександра Великого. Конгрес пройде з 23 по 28 травня 2016 року.

Міждисциплінарний центр аристотелевских досліджень (ΔΙΚΑΜ) був створений в 2011 році за рішенням Сенату університету Аристотеля з метою вивчення та пропаганди праць Аристотеля на міжнародному рівні. Як нагадує професор Університету Аристотеля і президент ΔΙΚΑΜ Димитра Сфендоні, Аристотель був не тільки великим філософом, але і всебічним вченим, тому в центрі представлені біологи, математики, астрофізики, медичні працівники та представники багатьох інших областей.

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×