3 грецьких острова в числі кращих європейських напрямків для сімейного відпочинку

4222_rodos-corfu-lefkada-v-luchih-evropejskih-napravlenij-semejnovo-otdyha

3 грецьких острова в числі кращих європейських напрямків для сімейного відпочинку

4222_rodos-corfu-lefkada-v-luchih-evropejskih-napravlenij-semejnovo-otdyhaРодос , Корфу і Лефкас знаходяться серед 11 кращих островів для сімейного відпочинку в Європі, згідно з репортажу британської газетиTelegraph .

Родос , зазначає газета, ідеально підходить для любителів історії та гастрономії, а також для сімей. Першу зупинку «Телеграф» радить зробити в старому місті Родосі. Колишній замок лицарів Святого Іоанна пропонує відвідувачам яскраву середньовічну атмосферу для відвідувачів, а пройшовши трохи вперед, ви опинитеся в заплутаному лабіринті візантійської епохи з дуже вузькими атмосферними вуличками.

Крім міста Родос, існує велика різноманітність долин і прекрасних пляжів.Газета пропонує відвідати острів в період з червня по вересень, щоб побачити найбільшу кількість метеликів в однойменній Долині. Не забудьте про морських прогулянках на катерах зі скляним дном в Мандраки, де, можливо, вже незабаром буде побудований новий Колос Родоський.

Характеризуючи Корфу , видання зазначає: «Весь острів легко досліджувати на машині. Відстані помірні, отже, діти не втомляться.Головний сімейний атракціон – аквапарк Aqualand, проте відвідайте і західне узбережжя, де знаходяться прекрасні піщані пляжі. Багато пляжів острова мілководні і ідеально підходять для сімей з дітьми ».

Що стосується Лефкас , Телеграф пише: «Підліткам, які віддають перевагу активному відпочинку, дуже сподобається цей острів в Іонічному морі, з захоплюючими пляжами і різноманітними водними видами спорту.

Уникайте туристичного східного узбережжя, і віддайте перевагу більш віддаленому західному узбережжю, де ви виявите село Агіос Нікітас з видом на бірюзове море. Недалеко (в 2,5 милях) знаходиться Кафізма – знаменитий гальковий пляж з кафе і тавернами, і ще один, більш скромний, гальковий пляж Мілос, до якого можна дістатися на катері. На південному узбережжі пляж Василик пропонує відмінні умови для віндсерфінгу і дайвінгу, а Агіос Іоанніс, недалеко від міста Лефкас, є ідеальним місцем для кайт-серфінгу ».

Повний список:

1. Хвар, Хорватія

2. Майорка, Іспанія

3. Лансароте, Іспанія

4. Родос, Греція

5. Корфу, Греція

6. Корсика, Франція

7. Сардинія, Італія

8. Лефкас, Греція

9. Іль-де-Ре, Франція

10. Сицилія, Італія

11 Менорка, Іспанія

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×