Будівництво бассейнів

Будівництво бассейнів

В сонячній Греції, де більше ніж півроку триває курортний сезон і навіть взимку температура не опускається нижче +10 градусів, власний басейн виступає обов’язковим атрибутом повноцінного життя і відпочинку.

Компанія «Дім сонця» пропонує якісні послуги з будівництва, монтажу, дизайну і облицюванню басейнів. Ми співпрацюємо з провідними фірмами – постачальниками і надамо кваліфіковану допомогу в процесі будівництва басейнів.

Відкриті басейни є актуальними для Греції навіть взимку. Крім того, завжди є можливість обладнати підігрів води і зустріти Новий рік в басейні на приватній території, споглядаючи мальовничі краєвиди грецьких панорам. Як правило, відкриті басейни розташовуються за «розою вітрів». Також зводять спеціальний бортик, що захистить воду від забруднень.

Варто зауважити, що басейни потребують дбайливого ставлення, фільтрації і очистки в середньому раз на тиждень. Доглядати за басейном можна самостійно, або замовити обслуговування кваліфікованих працівників. Якщо басейн знаходиться на території таунхаусу, то витрати за його утримання розподіляються між всіма власниками.

Закриті басейни – це басейни, які знаходяться в приміщенні. При цьому, спорудження такого басейну можливе практично в будь-якому приміщенні – від підвалу до окремо побудованої прибудови.

basseyn

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×