Інвестиції

Однією з найпопулярніших європейських тенденцій інвестування – є вкладення коштів у екологічно чисту курортну зону грецьких островів.

Нагороджені «блакитними прапорцями» Євросоюзу за чистоту золотистих пляжів і блакить теплого моря узбережжя Еллади, об’єкти нерухомості в Греції з кожним роком привертають все більшу увагу не тільки туристів з усього світу, але й передбачливих інвесторів. Зокрема, на півострові Халкідіки ведеться активна забудова сучасними відпочинковими комплексами.

Компанія «Дім Сонця» пропонує унікальну можливість взяти участь в інвестиційних проектах і відчутно примножити свій капітал.

Серед пропозицій – здача нерухомості в Греції в оренду на довгостроковий період, а також на короткі терміни в розпал курортного сезону. Дохід відрізняється стабільності і гарантує приріст в 5 – 10% від загальної вартості об’єкту.

В перелік послуг нашої компанії входить пошук клієнтів, розрахунок витрат на меблі, утримання будинку, або квартири, догляд і післяпродажна звітність про стан нерухомості і майна. Також, наші експерти з радістю порекомендують найбільш перспективні об’єкти нерухомості та розрахують ймовірний відсоток прибутку.

investments

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×