Нерухомість на о. Корфу

Острів Корфу, потопаючий в оливкових гаях і кипарисових алеях, вважається одним із самих популярних грецьких туристичних напрямків. Він також відомий під назвою Керкіра. Довготривалий курортний сезон, чисте прозоре море, безліч затишних бухт, які ніби зійшли з яскравих листівок, цей куточок стародавньої Еллади завжди цікавив бажаючих придбати нерухомість в Греції.

Комфортний відпочинок на острові Корфу можливий цілий рік. М’який середземноморський клімат подарує +29°C влітку і в середньому +15°C взимку. Сприятливі кліматичні умови, прекрасні ландшафти з гірськими вершинами, які спускаються до самої води, вимальовуючи затишні лагуни і невеликі заховані пляжі, приваблюють не тільки туристів з усього світу, а й бізнесменів, які прагнуть вдало вкласти кошти в комерційну нерухомість в Греції. Острів Корфу, що з кожним роком набирає популярності, стане чудовим вибором для придбання будинку, або вілли в Греції.

Не дивлячись на всезростаючу туристичну цікавість до острова, на Корфу все ще зберігаються автентичні грецькі поселення, не зіпсовані масовою цивілізацією, які милують спокійною атмосферою і надзвичайно чистим повітрям. На Корфу переплелися розвинута мережа сучасних курортних комплексів, квітучої природної краси і археологічне багатство стародавніх міст. Лабіринти вузьких місцевих вулочок розповідають свої тисячолітні історії, а церкви, музеї і релігійні пам’ятники створили вагому культурну цінність цієї частини сьогоднішньої Греції.

korfu

На острові Корфу є аеропорт, розташований в районі Канонісі, в 2 км на північ від Керкіри, який приймає не тільки внутрішні грецькі рейси, а й сполучає острів з багатьма європейськими містами. В Керкірі і Лефкімі розташовані причали для яхт. Залізничні сполучення на острові відсутні.

Навколо головного міста острова, Керкіри, також слід розглянути села, цікаві з точки зору купівлі нерухомості в Греції. Серед них – селище Дасья, Алікес, Комено на півночі. На півдні острова житлова нерухомість на Корфу представлена в Каноні, Беніцес. Курортне містечко Палеокастріца відоме своїми сріблясто-піщаними пляжами, а на західному узбережжі Корфу знаходиться розкішний Сідарі.

.

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×