Нерухомість на о. Крит

Найбільший острів Греції, міфічний острів Крит, омивається теплими хвилями Середземного моря в самій південній частині країни. Столицею острова вважається місто Іракліон. Піщані пляжі, які простягнулись на тисячі кілометрів узбережжя з чарівними бухтами, розкішними готельними комплексами і розвинутою туристичною інфраструктурою зробили цей куточок стародавньої Еллади відомим на весь світ. Дивовижна природа острова, неспішний ритм життя місцевого населення, унікальне історичне надбання і затишок невеличких містечок роблять Крит привабливим не тільки для відпочиваючих, але й для бажаючих придбати нерухомість в Греції.

На острові Крит панує м’який цілющий клімат і унікальні екологічні умови, адже на багато сотень миль від острова, так само як і на самому Криті, відсутні промислові підприємства і будь-які забруднюючі атмосферу підприємства. Курортний сезон розпочинається на початку квітня і триває до середини листопада з середньою температурою 26 °C. Температура води біля узбережжя, як правило, не опускається нижче 16 °C навіть взимку.

Благодатні умови острова сприяють широкому попиту на житлову нерухомість в Греції на Криті. Якщо Ви цінуєте багатий історичний спадок Криту, цікавитеся культурою і віковими традиціями – купити будинок на Криті буде чудовим вибором, так як саме тут, серед мальовничих природних ансамблів, народилася мінойська культура, що поклала початок європейській культурі в цілому. Греки шанобливо оберігають острів Крит – місце, де за легендами, мати бога-громовержця Зевса, заховала свого сина і де він провів свої дитячі роки.

krit

Комерційна нерухомість в Греції на острові Крит яскраво представлена готельним сектором – тут можна знайти як розкішні вишукані готелі, так і затишні невеличкі дома відпочинку серед незайманої природи на живописних узбережжях. Ціни, як правило, не вищі від цін на материковій Греції, а часом і нижчі, якщо йдеться про приватні вілли і апартаменти на Криті.

Острів Крит поділяється на чотири області: Іракліо, Ретимно, Ханья і Лассіті з центром у місті Агіос Ніколас. Кожен з регіонів острова – це маленький всесвіт, сповнений своїх скарбів. Загальна площа острова сягає 8 335 кв км. Основна туристична індустрія зосереджена на північному узбережжі, а південна частина – це місця для усамітненого відпочинку на тихих безлюдних пляжах з прозорою водою і ландшафтами, які розчиняються на горизонті.

Незалежно від того, яку частину Криту Ви оберете, щоб купити нерухомість в Греції, варто зауважити, що тут немає висотних будов, і найбільші міста навіть по місцевим міркам важко назвати мегаполісами. Як правило, грецькі поселення більше нагадують скупчення симпатичних будиночків білого кольору, підкреслена скромність яких, тільки добавляє колориту і привабливості цій місцевості.

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×