Нерухомість на о. Родос

Острів Родос називають «перлиною Середземномор’я» за його красу та безцінний історичний спадок. Весь центр столиці острова дбайливо охороняється ЮНЕСКО і оголошений культурною спадщиною всього людства. Населення складає 120 тисяч місцевих жителів, а протяжність берегової лінії дорівнює 220 кілометрам. Адміністративним центром Родоса є місто Ялісос. Острів є четвертим за величиною в Греції.

rodos

Родос дивовижно поєднює усамітнення малолюдних чистих пляжів і гамір великих курортних комплексів. На острові є власний міжнародний аеропорт – він розташований в 16 км від міста.

Вибрати нерухомість в Греції на Родосі можна на любий смак – від затишних вілл, будиночків на живописному узбережжі, до різноманітних пляжних комплексів і термальних курортів Каліфея. Яскраве нічне життя міста Фаліракі привертає увагу бажаючих купити комерційну нерухомість в Греції, а спокійна Колімбія зацікавить бажаючих придбати житлову нерухомість на Родосі для всієї сім’ї.

Середньовічні замки, археологічні дослідження, монастирі і визначні архітектурні спорудження на Родосі переплітаються з сучасними аквапарками, атракціонами і розвинутими районами містечок. На острові дуже популярним вважається морський спорт – дайвінг, серфінг, вітрильний спорт. Оренда нерухомості в Греції на Родосі має попит в усі пори року, а офіційний курортний сезон триває з початку травня до кінця жовтня. Інфраструктура острова досить розвинена, курсують місцеві автобуси, таксі. Напрокат пропонуються велосипеди і катери.

rodos2

Легендарний Родос омивається відразу двома морями – на заході Егейським і Середземним на півдні. Для тих, хто веде активний образ життя, краще підійде західне узбережжя з бірюзовими хвилями Егейського моря, а любителів піщаних берегів і спокійних вод Середземного моря зацікавить житлова нерухомість південного Родоса в Греції.

Нерухомість в Греції на острові Родос представлена в різних цінових категоріях. Підібрати затишний будинок для життя на овіяній міфами землі, або вдало вкласти гроші в комерційні проекти острова на сьогоднішній день не представляє жодних складнощів.

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×