Нерухомість на о. Тасос

Найпівнічніший острів Егейського моря, острів Тасос, називають «смарагдовим» завдяки густим зеленим сосновим лісам, які в купі з оливковими гаями становлять прекрасний острівний ландшафт, що омивається блакитними хвилями Егейського моря. Відстань до міста Салонік складає 220 км. Нерухомість в Греції на острові Тасос приваблива спокійним розміреним ритмом місцевого життя, екологічно чистим морем з «блакитними прапорцями» ЄС, чарівними пагорбами, скелями і видами на морську далечінь. Столицею острова є місто Ліменас.

tasos

Крім пляжів з білосніжним піском, лісів з цілющим запахом сосни і віковічних дубів, Тасос має безліч історичних пам’яток, яким нараховуються тисячі років. Храм Аполлона, Піфійське святилище Діоніса та багато інших складають вагому культурну спадщину острова. Комерційна нерухомість в Греції на Тасосі пропонується не так широко, як наприклад, в Салоніках, але слід зауважити, що туристичний відпочинок на усамітнених островах щороку набирає все більше популярності, на відміну від гамірливих розвинутих курортів. Острів знаходиться досить близько до материкової частини Греції, що дозволяє з комфортом відпочивати на чистих пляжах Тасоса і відвідувати визначні місця на материку.

Теплий помірний клімат Тасоса обумовлює довгий курортний сезон, який розпочинається з середини квітня і закінчується в самому кінці листопада. Середня температура влітку складає +30 °C, а зимою рідко опускається нижче +15 °C.

На острові варто розглянути пропозиції, де присутня житлова нерухомість в Греції, зокрема мальовничі селища Казавіті Малий і Великий, розташований на пагорбі Каліхарі, містечко Ліменарія з розвинутою інфраструктурою, популярний серед молоді Потос. Грецькі села дуже колоритні, місцеве населення завжди раде гостям і привітне до іноземців, які планують купити нерухомість на острові Тасос в Греції.

Всі містечка і селища на острові єднає одна кільцева дорога і тому, який би куточок Ви не обрали, завжди залишається можливість оглянути і захопитися всіма скарбами, які пропонує земля в Греції. На острові існує своєрідна культура, традиції, які підтримуються віками, а також привілеї сучасного життя – торгові центри, розважальні заклади, бари. Купуючи нерухомість на острові Тасос в Греції, Ви завжди зможете знайти усамітнений маленький пляж з чудовими пейзажами, який прийдеться до душі саме Вам.

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×