Нерухомість на Олімпійській Рів’єрі

Туристична область Греції – Пієрія, розташована в південній частині міста Салоніки, більш відома під назвою Олімпійська Рів’єра. Назва походить від гори Олімп – овіяна міфами, оселя давньогрецьких богів на чолі з Зевсом. В сучасному світі це – унікальний Національний заповідник з широким розмаїттям рослинного світу і незабутніми панорамами.

Олімп представляє собою не одну вершину, а цілий гірський хребет, що простягнувся вздовж кордонів ному Македонії і Фесалії. Зручне розташування і розвинута туристична інфраструктура дозволяє легко дістатися до найвизначніших місць і історичних пам’яток, які нараховують тисячі років.

olimpic1 Царина богів, неймовірні види зі схилів Олімпу і загальна атмосфера гармонії і спокою приваблюють бажаючих купити нерухомість в Греції на Олімпійській Рів’єрі і кожен день проводити, як легендарні герої стародавніх епосів.

Столицею Пієрії виступає відносно невелике, але добре розвинене місто Катеріні. На сьогоднішній день завдяки вагомій туристичній цікавості, столиця продовжує своє стрімке соціальне, транспортне, економічне зростання і може стати чудовим варіантом капіталовкладення у нерухомість в Греції в Пієрії.

Іншим не менш цікавим місцем, де можна купити будинок в Греції, є місто Літохоро, де зберігається традиційний стиль архітектури і уклад життя в історичній частині, а також цілодобовий гамір, розмаїття торгівельних і розважальних центрів в сучасному районі міста. З Літохоро розпочинаються всі паломництва на гору Олімп.

Містечко Паралія Катеріні, що зручно розташувалося на берегах теплого Егейського моря, заслужило репутацію одного з найпопулярніших центрів молодіжного відпочинку з великим асортиментом нічних клубів, дискотек і оригінальних барів. Молодь з усієї Європи зустрічається в Паралії Катеріні на наймодніших тусовках і вечірках за участю знаменитостей з усього світу. Комерційна нерухомість в Греції, зокрема в районі Олімпійскої Рівєри приваблює інвесторів завдяки високому попиту на житло в курортні сезони. Незабутні морські пейзажі з однієї сторони і височінь гори Олімп – з іншої, являють собою чудові аргументи для зосередження своєї уваги в цьому регіоні Пієрії бажаючих придбати і житлову нерухомість в Греції.

Незвичний коктейль європейської поміркованості і сталих грецьких традицій являє собою місто Лептокарія, розташоване на відстані 25 км від Катеріні. Це єдине місце прибережної Греції з власною залізничною станцією і найнижчими цінами на нерухомість. Демократичні ціни в тавернах, кафе і готелях тут поєднуються з яскравим нічним життям.

olimpic2

Любителям історичних місць прийдеться до смаку середньовічна фортеця, розташована в місті Платамонас. Купити нерухомість в Греції неподалік від красивої набережної з численними кафе і ресторанами, можливо в цьому куточку країни. Безпечне купання для дітей тут забезпечують насипні хвилерізи.

Також тим, кого цікавить оренда нерухомості в Греції, варто розглянути регіони Старий і Новий Пантелеймонас, розташовані безпосередньо у підніжжя гори Олімп і просякнуті традиційним грецьким колоритом, включаючи чарівні місцеві таверни з національними стравами.

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×