Нерухомість на Пелепоннесі

Півострів Пелопоннес в Греції являє собою неймовірну концентрацію величних історичних пам’яток. Розташований в південній частині Греції, півострів відділяється від материка Коринфським каналом, спорудженим в XIX столітті, який з’єднує Іонічне та Егейське моря. На цій унікальній землі, батьківщині Геракла, повставали та розцвітали відомі давньогрецькі міста, серед яких

 • Спарта
 • Тірінф
 • Мікени
 • Пілос.

На півострові були засновані Олімпійські ігри, які проводяться і по сей день. Купити нерухомість в Греції на Пелопоннесі – це не тільки долучитися до історії цього величного краю, а й оцінити незрівнянну красу природи і м’який курортний клімат. Спекотне літо і теплі зими Пелопоннесу перетворюють кожен проведений тут день на безкінечну відпустку.

Пелопоннес адміністративно поділяється на 7 регіонів:peleponese

 1. Аркадія
 2. Корінфія
 3. Ілля
 4. Ахайя
 5. Месіна
 6. Арголіда
 7. Лаконія

Коринфський канал здобув свою назву завдяки стародавньому місту Коринф.Вкрита густими лісами на високих кручах, серед яких розташовані середньовічні міста і цінні пам’ятники архітектури, Аркадія по праву вважається серцем Пелопоннесу. Бажаючи придбати комерційну нерухомість в Греції, зокрема в Аркадії, варто розглянути східну частину регіону, де знаходяться розкішні пляжі.

Коринфія відома своїм містечком Лутракі з лікувальними мінеральними джерелами і найбільшим в Європі казино. Чисті охайні пляжі Коринфії, які повсякчас нагороджуються «блакитними прапорцями» Євросоюзу, заслуговують увагу інвесторів і тих, кого цікавить оренда нерухомості в Греції. Розвинена інфраструктура Лутракі в поєднанні з близькістю до термальних джерел, робить це місце цікавим для туристів і вдалих капіталовкладень.

 

Місто Піргос знаходиться на західному узбережжі і вважається столицею області Ілля. Руїни древньої Олімпії приваблюють відвідувачів з усього світу, які бажають оглянути місце зародження сучасних Олімпійських ігор і де проводиться ритуал запалювання Олімпійського вогню.

Область Ахайя зі столицею в місті Патри розташувалась на півночі півострова. В цій місцевості зберігаються мощі святого Андрія Первозванного і хрест, на якому він був розіп’ятий. Патри входять в обов’язкову програму православного паломництва. Особливо розквітає місто в час карнавалу, одного з наймасштабніших в Європі, що проводиться перед початком Великого посту. Оренда нерухомості в Греції в цей період особливо актуальна в цій частині країни.

Месіна на південному заході півострова відома містом Каламата з фортецею Палеокастра в Хору, а Лаконія з центром в Спарті не залишить байдужими поціновувачів історії безстрашних спартанців. Вміння говорити стисло і по суті високо цінувалося в військовй Спарті, тому і сучасний термін «лаконізм» бере свій початок від Лаконії – батьківщини спартанців. «З ним, або на ньому» – з такими лаконічними словами прощання матері відправляли героїв на війну, вручаючи їм щит.

Область Арголіда знаходиться на східному узбережжі Пелопоннеса зі столицею в місті Нафпліо. Це портове містечко неподалеку від Афін зачарує тих, кого цікавить житлова нерухомість в Греції, своїм затишком, спокійною атмосферою. В цьому місті жив і творив свій безцінний науковий спадок Арістотель Онаніс

.

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×