Нерухомість на півострові Халкідіки

Халкідіки виступає найпопулярнішою областю на території Північної Греції не тільки серед туристів, але й серед греків. Справедливо здобувши звання «райського куточку Греції», півострів Халкідіки відрізняється найкращими пляжами Європи, відзначеними «блакитними прапорцями» ЄС, чудовими природними пейзажами і теплим, ласкавим морем. В Халкідіки бездоганно поєднуються автентичні грецькі села і добре розвинуті курортні комплекси з безліччю розваг, гучним нічним життям і можливістю займатися різними видами спорту. Комерційна нерухомість в Греції в Халкідіки є безсумнівно ласим шматком для всіх, хто бажає зробити вигідні капіталовкладення.

khalkidiki2Географічно за своєю будовою на карті півострів має три відгалуження, або «пальчики тризуба Посейдона», як називає їх місцеве населення. Кассандра – відомий туристичний курорт з дорогими готелями, нічними клубами і протяжними мальовничими пляжами. Це найбільш розвинений регіон зі своєю інфраструктурою і досить високими цінами на нерухомість в Греції. Останні роки тут активно ведеться будівництво, а курорт набирає обертів популярності.

Одне з найпопулярніших містечок серед молоді – Каліфея здивує концентрацією дискотек і приїжджаючих для роботи і відпочинку зірок. Вузькі вулички, стародавні храми, фонтани та панорами на морські простори – «Каліфея» перекладається як «чудовий вигляд».

Якщо Вас цікавить житлова нерухомість в Греції, в Халкідіки, в спокійніших регіонах, варто звернути увагу на селище Ханьйоті. Тиша і гармонія цього краю розбавляється значною кількістю працюючих барів в курортний сезон.

Родзинкою Халкідіки безумовно є курорт Сані – відомий на весь світ чарівний куточок з живописними гірськими маршрутами, чудовими пляжами і рядом всесвітньо шанованих готелів класу люкс. Цей бездоганний курорт доповнений і унікальним поселенням черепах.

khalkidiki

Селище Фурка зацікавить любителів грецької історії: тут зосереджена велика кількість традиційної грецької архітектури, зокрема будинки з фресками 16 століття, розписи будівель, сільські церкви і монастирі. Земля в Греції в історично-значущих місцях може коштувати на порядок дорожче, ніж навіть на узбережжі.

Цілюще повітря соснових лісів піде на користь Вашому здоров’ю в містечку Певкохорі, а також на більшій частині «пальчика тризуба» – Сітонії. За легендами, селище Неа Скіоні було засноване після закінчення Троянської війни гомерівським героєм Протесілеосом. Купити житлову нерухомість в Греції цьому селищі – це вдале капіталовкладення в спокійне і розмірене життя в тихому грецькому селі серед оливкових гаїв і біля найчистіших пляжів з прозорою блакиттю води.

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×