Нерухомість в Аттиці

Аттика

Аттика – це історичний регіон Греції, в якому знаходиться сучасна столиця країни – Афіни. Купити нерухомість в Афінах, в Аттиці – це оточити своє життя неймовірною красою грецької столиці і одними з найвеличніших історичних пам’яток всього людства. Більша частина регіону розташована на півострові Аттика, який має трикутну форму, а також охоплює частину Пелопоннеса і ще декілька островів. Аттика межує на півночі з центральною Грецією і оточена мальовничими горами Егалео, Парніта, Пентелікон і Гимет, а на півдні, що омивається водами Саронічної затоки, південний край Аттики – мис Суніо. Загалом цей куточок Греції дуже різнобарвний з величним гірським масивом, що переходить у прекрасні узбережжя з безкрайніми морськими пейзажами. В цій частині Греції зосереджена вишукана добірка всесвітньо відомих архітектурних пам’яток: стародавній храм Деметри в Елевсіні, легендарний Марафон, а також храм Посейдона на мисі Суніо.
Афіни не тільки вважаються однією з найкрасивіших столиць світу, а й колискою сучасної західної цивілізації. Названий в честь богині війни Афіни, сучасний розвинений мегаполіс нараховує близько 5 тисяч років існування і ретельно охороняє свої мармурові надбання для наступних поколінь поціновувачів. Щороку мільйони паломників і туристів відвідують історичне місто, щоб насолодитися незабутніми панорамами зі стародавнього Акрополю і назавжди залишити свої серця серед вузьких грецьких вуличок, білих дахів будинків і синього моря, що видніється вдалині. В районах Монастіраки та Плака можна скуштувати традиційні рибні страви національної кухні, відвідати затишні таверни та купити оригінальні сувеніри, щоб забрати з собою хоч невеличкий шматочок цього дивовижного місця. Марусі – відомий район гончарного мистецтва, який знаходиться на відстані 12 км від центру міста і пропонує широкий вибір сувенірної кераміки.

attika-sunhome
Культурне життя столиці виграє різними барвами у променях середземноморського сонця: в Афінах багато музеїв, різноманітних історичних пам’яток, археологічних розкопок, театрів, які поділяються на зимові та літні, закриті та під відкритим небом. Після заходу сонця нічне життя Афін запропонує безліч тематичних нічних клубів, дискотек, барів. Для завзятих любителів шопінгу в місті є багато сучасних торгових центрів, де представлені не тільки відомі грецькі марки, але й світові фаворити. Одним із найпопулярніших торгових районів вважається Ерму, а найдорожчі магазини зосереджені навколо площі Колонакі. Афіни прекрасні на поверхні й під землею – інфраструктура міста включає унікальне метро, де на станціях зібрані цікаві музейні експонати. Якщо Ви вирішили купити нерухомість в Афінах для життя, у Вас є унікальна нагода насолоджуватися культурними надбаннями навіть по дорозі на роботу. Житлова нерухомість в Греції в Афінах користується попитом серед громадян різних країн світу.
В південній частині Афін розташований Пірей – найбільший порт Греції і адміністративний центр нома Аттіки. В давнину це було окреме місто, яке тепер вважається частиною Афін. В Піреї можна безкінечно милуватися морем з затишних таверн, барів і ресторанів, які пропонують свіжу рибу і делікатесні морепродукти. Нерухомість в Греції в цьому регіоні представляє інтерес своїми мальовничими прибережними районами, починаючи від околиць столиці (Кавур, Варкіза, Вулягмені) через Сароніду, Лагонісі і до самого Лавріо.
Варкіза являє собою курортний район, який знаходиться в 25 км від центру столиці. Тут знаходиться один із самих розкішних пляжів Аттики, а також дві відомі музикальні зали, де протягом літнього сезону дають свої концерти відомі грецькі виконавці.

attika-sunhome-2
Серед найулюбленіших місць самих греків – Лагонісі та Анавісос, які зачаровують природними краєвидами і довгою береговою лінією з золотистим піском. Відстань до центру Афін складає близько 50 км.
Вуліагмені вважається дорогоцінною перлиною Аттики з найдорожчими цінами на нерухомість в Аттиці. Це престижний курорт з висококласними готелями, розкішними віллами і незабутніми морськими краєвидами, які обрамлені в берега з сосновими лісами. Чисте повітря, просякнуте морем і хвоєю благотворно впливає на загальний стан здоров’я і налаштовує на повноцінний відпочинок. Крім того, в цьому районі знаходиться озеро Вуліагмені, яке дало назву регіону. Озеро відоме завдяки своїм цілющим властивостям – мінеральні джерела лікують різні хвороби, в тому числі шкірні захворювання, ревматичні, невралгічні та інші. Комерційна нерухомість в Аттиці в Вуліагмені здебільшого представлена саме курортним сектором.
Район Кінетта і Східна Аттика також добре підійдуть цінителям лісових пейзажів і чистого повітря. Кінетта розташований на самому березі моря, а узбережжя верхньої частини вкриті сосновими лісами.
Загалом майже вся земля в Греції є екологічно чистою територією, а грецькі пляжі кожного року отримують блакитні прапори ЄС за чисту воду і чудові природні ресурси.

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×