Нерухомість в Салоніках

Салоніки вважається північною столицею Греції і найбільшим містом Македонії. Грецькою мовою назва міста звучить Фессалоніки. За легендою цар Македонії Кассандр заснував місто в честь своєї дружини Фессалоніки в живописному куточку на узбережжі. На сьогоднішній день – це сучасний порт з розвинутою інфраструктурою, що посідає друге місто в країні за вантажообігом морських трансферів. Комерційна нерухомість в Греції в Салоніках – вигідне капіталовкладення в місті, що розвивається прискореними темпами і багатообіцяюче в туристичній галузі.

salonniki2

Доброзичливе ставлення греків до сусідів, атмосфера гармонії і відпочинку роблять Салоніки чудовим вибором щоб купити житлову нерухомість в Греції. Теплий курортний клімат, чисте море, живописна природа, тисячолітня історія Еллади – кожен член Вашої родини знайде щось особисто для себе в цьому зігрітому сонцем куточку Землі.

salonniki

В Салоніках будинки розташовані по принципу архітектурного каскаду – спускаючись до моря вузькими колоритними вуличками, у подорожнього весь час є можливість насолоджуватися прекрасними панорамами міста на фоні морської гладі, що постійно змінюється. В межах міста працює міжнародний аеропорт «Македонія». Сучасне місто Салоніки – це потужний економічний і торгівельний центр з безліччю фармацевтичних, харчових, а також тютюнових підприємств.

Історичне надбання другої столиці Греції раннього християнського і візантійського зодчества занесені до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відома Біла Вежа, церква Святих Апостолів, монастир Латому та багато інших дозволять осягнути неймовірну культурну цінність цього регіону. Оренда нерухомості в Греції в Салоніках користується значним попитом не тільки завдяки історичним пам’яткам і природним ресурсам, але й тому що тут проводяться численні фестивалі, концерти, конкурси та інші масові заходи. Щороку в Салоніках відкривається Міжнародний торговий ярмарок, а бурхливе нічне життя прийдеться до смаку молоді. Земля в Греції,а зокрема в такому розвиненому місті, як Салоніки, має високий статус і не падає в ціні.

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×