Нерухомість в Закінфі

Закінф

Острів Закінф відноситься до групи Іонічних островів і є третім за величиною. Протягом своєї багатовікової історії ця місцевість зазнала впливу турків, французів, італійців, англійців, що зіграло відчутну роль в архітектурі і стилі будівель. На сьогоднішній день нерухомість в Греції на острові Закінф стане чудовим капіталовкладенням, адже відпочинку на райських узбережжях Іонічних островів віддають перевагу глави держав і королівські особи. Гомер описував Закінтос, як острів, що потопає у смарагдових лісах, а живописні краєвиди відкриваються з кожного навіть самого віддаленого куточка острова. На Закінфі народився Діонісій, автор всесвітньо відомого «Гімну Свободи».

Греки шанують і турботливо дбають про землю, названу в честь сина царя Фрігії Дардана, який був онуком самого Зевса. Стародавні легенди розповідають, що острів був одним із улюблених місць полювання богині Артеміди, а венеціанці охрестили Блакитні печери острова «Квіткою Сходу» за лазурний колір морської води, який виграє різними відтінками в променях сонця.

zakinf-2-sunhome

Острів Закінф складається з двох гірських хребтів: на західному березі здебільшого переважають обривисті скелі, а східний, як правило, пологий. За рахунок особливостей місцевого ґрунту, на острові багато артезіанських джерел, а флора і фауна надзвичайно багата і екзотична. Величні гірські масиви, вкриті сосновими лісами, поєднуються з золотистими дюнами, виноградними плантаціями і апельсиновими рощами. Це єдине місце в світі, де можна зустріти морських черепах карета-карета. На острові існує унікальний заповідник для збереження цього виду морських мешканців.

Клімат на Іонічних островах надзвичайно привабливий для тих, кого цікавить комерційна нерухомість в Греції. Курортний сезон тут триває приблизно півроку. Вода в прибережній зоні прогрівається до комфортної температури в травні і зберігається до кінця жовтня. Довжина пляжної лінії нараховує більше 120 км чистого піску і прозорої води з пологим входом. Розвинена інфраструктура острова включає власний аеропорт. Дістатися до Закінфа можна також на паромі з порту Пірей в Афінах. Оренда нерухомості на Закінтосі користується широким попитом завдяки високому відсотку окупності за короткий термін.

Придбати житлову нерухомість в Греції на Іонічних островах вважається мрією, напевно, кожного жителя Землі. Закінф, оспіваний грецькими поетами і зображений кращими художниками планети, вже сотні років слугує джерелом натхнення і захвату.

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×