Про Грецію

Країна старовинних міфів, неймовірних морських пейзажів в поєднанні з гірськими масивами і відомого на весь світ цілющого клімату, сучасна Греція змушує затамувати подих кожного, хто хоча би раз торкнеться її чудес.

Самі греки люблять розповідати легенду про те, як Бог створив всі незліченні острови Еллади в самому кінці створення світу – на той момент в його руках залишилась тільки жменька дорогоцінного каміння, яку він з посмішкою кинув у море. Так з’явилися Додеканес і Кіклади , Споради і Іонічні острови – найбільші грецькі архіпелаги з білосніжними пляжами, блакитною гладдю моря, з атмосферою умиротворення і всеохоплюючої краси. Купити нерухомість в Греції порівнюється з придбанням території біля самих воріт раю.

Та не тільки завдяки природним особливостям і м’якому клімату старовинна Еллада справедливо вважається середземноморською перлиною Європи. Сьогоднішній рівень життя в Греції якісно відрізняється від ряду інших європейських держав, а кожен камінчик цієї землі – це оригінальна ілюстрація до хвилюючих уяву міфів стародавньої Греції. Десятки географічних назв, які ніби зійшли зі сторінок епосів того самого Гомера, – це реально існуючі острова і місця, частиною новітньої історії яких сьогодні може стати кожен бажаючий. Ціни на нерухомість в Греції протягом останніх декількох років є одними з найнижчих в порівнянні з багатьма країнами Європи.

ID-10084676

Теплий середземноморський клімат, відсутність забруднення і неймовірного ритму великих мегаполісів, велична історія, філософський світогляд і неквапність місцевого населення створили гарні умови для встановлення високого рівня життя суспільства і забезпечили найнижчі показники злочинності серед країн ЄС. Якщо Ви вирішили придбати нерухомість в Греції – Ви будете спокійні за безпеку близьких Вам людей. Ваша дитина не попаде в погану компанію, а вихідні пройдуть в прохолодному затишку вікових оливкових дерев.

В неспокійному сучасному світі, де, як правило, дипломатичні стосунки між державами якщо не критичні,то досить напружені, відносини між Україною та Грецією носять більш ніж позитивний характер. З кожним роком для українців відкриваються нові візові центри, спрощується візовий режим, надається усестороння підтримка і запроваджуються нові авіарейси.

Для тих, хто зважився придбати будинок в Греції, з 2013 року діє закон про надання тимчасового виду на проживання. Закон про «золоту візу» діє на підставах, згідно з якими необхідно купити нерухомість на грецьких островах на суму від €250 тис. Також, під цю постанову потрапляє і вторинна нерухомість в Греції, якщо сумарна вартість об’єктів буде дорівнювати вказаним цифрам.

Враховуючи контрастність ринку нерухомості в країні, слід зауважити, що придбати недороге житло в Греції також реально. Суттєве зниження цін спостерігалось як наслідок економічної кризи і нестабільної ситуації в країні в цілому. Також, варто пам’ятати, що торг в Греції не просто можливий, а й необхідний – це на кшталт національної традиції. Більшість цін наперед завищені, а небажання торгуватись може образити продавця. Вибираючи серед всього різнобарв’я пропозицій нерухомості в Греції, варто звернути увагу на ще деякі особливості, притаманні країні:

 • Тут панують три типи клімату: помірний в східній і центральній частинах Македонії, який несе спекотне сухе літо і холодні зими; середземноморський на островах; а також альпійський в гористих районах північно-західної Греції.
 • В країні відсутня важка промисловість. Греція здебільшого культивує сільське господарство, вирощує оливки, екзотичні фрукти, приймає мільйони туристів і експортує бавовну. Враховуючи ці факти, який би регіон в країні Ви не вибрали, щоб купити в Греції нерухомість, на Вас чекає свіже повітря та інші переваги екологічно чистої території.
 • Грецький менталітет ідеально підходить для спокійного сімейного життя. Місцеві жителі шанують старших, високо цінують інститут шлюбу і турботливо ставляться до дітей. В Греції найменше розлучень в країнах ЄС. Греки віддають належне суспільному способу життя і товаришують між сусідами. В час сієсти Вас ніхто не потурбує гучними електроприладами, ремонтними роботами, або емоційними суперечками.
 • Якщо у Вас активна життєва позиція і ритм великих міст ближче до Вашого світовідчуття, варто купити нерухомість в Греції в Афінах, або Салоніках. Тут проживає 90% всього населення країни. Будинки здебільшого не будуються вище п’яти поверхів, а висотні будови – це або готелі, або офісні приміщення.
 • Чарівна середземноморська країна сприятиме подовженню Вашого життя і покращить здоров’я. Середня тривалість життя жінок в Греції, відповідно до офіційної статистики, дорівнює 82 роки, а чоловіків – 78.
 • Якщо Ви не наважуєтесь купити будинок в Греції через мовний бар’єр і можливі непорозуміння з місцевим населенням, то варто знати, що переважна більшість греків розуміє і навіть добре володіє російською мовою.

Greece-web

В останні роки купувати нерухомість в Греції вважається вигідним капіталовкладенням і знаком доброго смаку серед іноземних громадян. Нижче наведений перелік регіонів, де спостерігається суттєвий попит на нерухомість:

 1. Аттика. В цій частині звичайно варто звернути увагу на пропозиції в Афінах, розглянути Пірей, а також Східну та Західну частину Аттики.
 2. Північна частина країни вабить бажаючих купити віллу в Греції мальовничими Салоніками, півостровом Халкідіки, островами Тасос та Кавала, а також Олімпійською рів’єрою, яка охоплює Літохоро та Катеріні.
 3. В центральному регіоні Греції та Фесалії нерухомість варто розглянути на острові Евбея, в Дельфах і у підніжжя гори Парнас. Недалеко від відомих на весь світ монастирів Метеорів також пропонуються варіанти для бажаючих придбати нерухомість в Греції.
 4. В Епірі цікавою є Сівота, а на Пелопоннесі – Аркадія, Корфінфія, Арголіда, Лаконія, Мессинія.
 5. Купити будинок на острові Кріт краще в районах Ханья, Іракліон, Ласіті або Ретімнон.
 6. Іонічні острови пропонують найкращу нерухомість на Керкірі (Корфу), Лефкаді, Кефалонії та Закінтосі.
 7. Придбати нерухомість в Греції на Егейських островах можна на Кікладах: острова Андрос, Санторіні, Парос, Міконос, Мілос, а архіпелаг Додеканес найцікавіший островом Родос.
Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×