Про компанію

Бюро закордонної нерухомості «Дім Сонця» допоможе придбати будинок вашої мріїї та вигідно інвестувати ваші кошти у нерухомість.
Пропонуємо придбати нерухомість в Греції, а також різноманітні послуги в сфері будівництва, дизайну, утримання та здачі в оренду об’єктів нерухомого майна.

 

Грецький курортний сектор – це не тільки одні з найчистіших європейських пляжів, нескінченні оливкові гаї, незабутні краєвиди і гомерівські епоси, це ще країна, надзвичайно приваблива з точки зору інвестування.

 

Купуючи котедж на узбережжі Середземного моря на одному з живописних грецьких островів, або півострові, Ви отримуєте не тільки свою частинку теплої стародавньої Еллади, але й стабільний прибуток, що постійно зростає.

 

Фахівці компанії «Дім Сонця» нададуть кваліфіковану допомогу і консультації стосовно будь-яких питань в процесі купівлі-продажу нерухомості в Греції, а також порадять як вигідніше здати в оренду придбану житлову або комерційну нерухомість.

Чесна клієнторієнтованість і високі стандарти діяльності компанії забезпечили стабільну репутацію та вдячність задоволених клієнтів.

Оптимізовані стратегії пошуку найвигідніших пропозицій і зацікавлених клієнтів в поєднанні з широким асортиментом послуг компанії «Дім Сонця» допоможуть Вам обрати найкращий варіант нерухомості у Греції. Наші офіси відкриті не тільки на території України, але й у містах Греції.

 

Послуги компанії:

 

Бюро закордонної нерухомості «Дім Сонця» складається зі спеціалістів різних областей ринку нерухомості – архітекторів, інженерів, маркетологів, економістів, дизайнерів та представників відомих туроператорів.

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×