Проекти

Проектування будинків

Будь-яке будівництво розпочинається з етапу підготовки – проектування будинку. Це важливий етап, який дозволяє наперед осягнути масштаби будівництва, виявити всі деталі, прорахувати вартість і скласти план будівництва.

proekti

«Дім сонця» допоможе вирішити всі питання на етапі проектування будинку в Греції і спростить процес перепланування існуючих приміщень. Наші фахівці візьмуться за проект будь-якої складності і підберуть відповідні архітектурні макети для наглядного орієнтування замовника. Після узгодження і підписання планів і договорів, будівництво будинку розпочинається у суворій відповідності до прийнятого проекту.

Сучасні комп’ютерні технології дозволяють зазирнути у майбутнє, зокрема оцінити кінцевий етап забудови у тривимірному просторі. Така візуалізація полегшує сприйняття концепту проекту, виявляє недоліки і допомагає їх усунути. Якісне професійно представлене 3D проектування дозволяє відтворити найдрібніші деталі майбутнього житла, зекономити кошти і оптимально розташувати всі об’єкти – гараж, басейн, сад та ін. Індивідуальний підхід компанії до кожного клієнта передбачає прорахування і відображення в проекті всіх дизайнерських побажань клієнта, включаючи кількість сходинок на мансарду, відтінок кожного елементу оздоблення.

Проектування робиться в двох напрямках – ескізному для обговорення з дизайнерами і робочому – для представлення будівельній компанії. Якісний проект будівництва – це суттєвий крок до успішного завершення процесу зведення Вашого будинку.

Написати нам

 

Ваше ім'я

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Написать нам

 

Ваше имя

Ваш e-mail (обязательно)

Тема

Сообщение

×